Разработки компании
Разработки компании
​​Сепарація зернового матеріала на решетах з отворами у формі овалу Кассіні

Приріст виробництва зернових в Україні та збільшення кількості надходження сировинного ресурсу до елеваторів, ставлять перед представниками виробництва та науковцями нові завдання, спрямовані на апгрейт виробничих потужностей підприємства.
Постійні пошуки інноваційних шляхів вдосконалення процесів післязбиральної обробки зернових привели до новітніх розробок, решіт з отворами у формі овалу Кассіні. Застосування решіт з отворами цієї геометрії, замість класичної перфорації отворів круглої форми, дозволяє збільшити пропускну спроможність решета. Задача вирішується за рахунок змінного перетину отворів, це надає часткам матеріалу простір для маневрування, що знижує заклинювання у отворах до мінімуму.
Ефективність решіт з отворами у формі овалу Кассіні підтверджено випробуваннями Державної наукової установи «Український науково дослідний інститут прогнозування та випробування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва імені Л. Погорілого»Якорь
До колективу науковців входять:
-ПрАТ Харківський комбікормовий завод- головний інженер В.О.Мезенцев
-Харківський національний технічний університет сільского господарства ім.П. Василенка - к.т.н В.В. Бредихін, аспірант С.Р.Тікунов.
-Інститут проблем машинобудування ім. А.М. Підгорного НАН України - д.т.н. Н.В. Сметанкіна.
З документами патенту і більш детальною інформацією можна ознайомитися за посиланням: